| CristiV96 a întrebat:

in multe dimineți mă trezesc cum lucrez eu ..la5,4 și îmi bate inima foarte repede după care încet încet imediat după ce m-am trezit, incep să0mi reintre în 'normal ' bătăile inimii...e posibil sa fie ceva probleme cu inima? Sau alte explicații? Menționez că recent am avut vizita medicala, unde am făcut în ekg și mi s-a spus că am un oarecare bloc pe partea dreapta, când am specificat doctoritei că mai fac sport de asta, fotbal de sala și am intrebat-o daca e ok a spus că nu e ceva alarmant încă, pareri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la un cardiolog si fa-ti toate testele necesare, pentru a vedea ce-i in neregula cu inima ta si inceteaza sa intrebi in stanga si dreapta, ca nu-i de glumit cu inima.

1 răspuns:
| sayWhaaat a răspuns:

Cel mai probabil atacuri de panica / stari de anxietate sau prea multa cafea de-a lungul zilei.