| mephisto986 a întrebat:

Buna ziua. încep prin a spune ca am o stare de rau general de vreo câteva luni bune.mi am făcut analize la sânge și îs in mare parte bune.tot am impresia ca îmi bate inima rau. câteodată îmi amorțesc anumite părți ale corpului.ma amețește in cap câteodată.și tot am impresia ca o sa pățesc ceva, dar niciodată nu am pățit nimic concret.doar acele stări aiurea pe care le am.plus ca de atunci dacă consum alcool a 2 zii îmi e foarte rau.am senzația ca o sa pățesc ceva la inima și amețeli..ma tot gândesc mai tot timpul ca am o boala gravă sau ca o sa fac vreun AVC.ce ar putea fi? numai nu scap de gândurile astea si de starea generală de rau.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Totul este doar in mintea ta daca apari clinic sanatos.

| mephisto986 explică (pentru darrio2007):

Și de la ce sunt aceste simptome?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Simplu, să nu consumi alcool. Apoi să te odihnești mai mult.

| mephisto986 explică (pentru sadrian46):

Și e normal sa am stările astea? fumez și mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ipohondrie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nimic ca daca era avc erai dus deja. Poate sa fie o raceala sau infectie dar aia trece. Daca mananci cum trebuie si faci sport iti va fi bine. Respira adanc si normal. Daca aveai vreo problema atunci se manifesta diferit