| AEN05 a întrebat:

Buna ziua!
La dieta Dukan pot sa consum iaurturi cu 0, 1% grasimi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Pana in 2 % este ok.

5 răspunsuri:
| annakarenina a răspuns:

La aceasta dieta, teoretic da, insa lactatele foarte degresate sunt foarte nesanatoase din cauza proceselor prin care trec.

| Laura008 a răspuns:

Cred ca da. dar de ce vrei sa tii dieta? Am 26 de ani iar eu am slabit de la 80kg la 65kg doar mancand sanatos, si mancand absolut tot ce vreau cu portie mica. pot sa-ti spun un lucru in legatura cu asta. mie imi pare rau uneori ca am slabit, asa ca ia-o incet, nu te gandi prea tare la asta, manaca ce vrei (sfatul meu) sanatos si continua ti viata care e prea frumoasa pentru a nu manca...winking mult noroc

| AEN05 explică (pentru Laura008):

Mersi de sfat, totusi cred ca o dieta mai stricta ar fi mai utila.winking