| Superior a întrebat:

ma enervez extrem de repede. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te duci la neurolog, ai probleme pe simtem nervos

| DumitruS a răspuns:

Nu te mai enerva. happy

mergi la un psiholog ca sa vezi exact de ce te enervezi, ce declanseaza enervarea asta, te simti amenintat, te simti nedreptatit, ai un complex etc.

pot fi surse multiple, dar un psiholog iti poate spune care e cauza si te poate ajuta s-o rezolvi.

| BIoody a răspuns:

Nu stiu si eu fac asta, daca gasesti vreo rezolvare anunta-ma!
Bn ce-i drept eu am si pe dracu-n mine asta-i part 2 big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Florin_Florin_1993_Fz4b a răspuns:

Salut,ar trebui sa nu incerci sa te lasi de tigariwinking

| ArtemixAnne a răspuns:

Ai pute sa iti pastrezi calmul, facand ceva relaxant.De exemplu:Sa te plimbi in aer liber sau sa iesi.cu prieteni sau sa te uiti labun serial ceva ce te poate face sa fi mai relaxat si calm