| Ishaelena a întrebat:

Bună ziua! Mi-a apărut ca un fel de galma pe maxilarul inferior, se simte doar la atingere. Abces nu cred ca este ca nu vad nimic la masele umflat, din zona aia, se simte doar la palpare. Aveți idee ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DovleacTurbat a răspuns:

Te a durut vreun dinte, măsea sau chiar gatul in ultimul timp?