| martensica a întrebat:

poate sa imi spuna si mie cineva care se pricepe la nutritie si fitness cate calorii arzi facand 100 de abdomene sau 100 de flotari. Daca faci abdomene si flotari combinate arzand zilnic 500 calorii poti obtine un six pack? fara sa fie nevoie sa faci cardio.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pierzi 1, 78 calorii facand un abdomen/flotare

5 răspunsuri:
| bogdand a răspuns:

Fara sa faci cardion cam gresi sa slabesti la abdomen. Se vor mari muschii de sub sunculite.Eu zic sa faci si o cura.
neaparat sa faci exercitiul asta
Este genial!
crede-ma.
http://www.trilulilu.ro/cristicioc/0f752af0a512aa

| Ciprian_5382 a răspuns:

10 calorii ard numai cat citesc raspunsul tau laughing la 100 de flotari arzi cel putin 180 de calorii!

| tu esti originalul nu copia a răspuns:

Nu cred ca reusesti sa slabesti asa, Trebuie sa faci un regim alimentar

| hauhau a răspuns:

Nu ne spui si tu greutatea, inaltimea, conditia fizica curenta...nimic? totul depinde de astea trei, daca ai un corp obisnuit cu acele 100 flotari/abdomene poti sa pierzi doar 10 calorii, daca ai un corp foarte sedentar poti pierde 30-40, totul depinde de efortul depus... sper ca m-ai inteles happy

| martensica explică:

Stiu ce am de facut pentru slabit dar ma intereseaza numarul de calorii pe care le poti arde facand exercitiile astea.