| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua! Poate sa-mi spuna si mie o parere despre niste analize de sange.
Tin sa mentionez ca am avut TGP-ul 89 inainte.
https://ibb.co/hgb5W0z
https://ibb.co/VYQtFbr

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Da, arata bine! Nu-ti fa probleme! Pt. 21 de ani e OK! Ai grija sa-ti mentii valorile! Fara grasimi, acidulate, carne de porc si mai multe verdeturi si legume. Ce nu am vazut acolo este colesterolul (HDL si LDL)! Cand mai refaci, fa si electrolitii, D3 si TSH! Numai bine!

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Salut -_-

Dece nu mergeți la medicul Dumnezeu de familie să-l întrebați problema de sănătate pe care o aveți?

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Salut din nou-_-

Acolo aveți niște cifre și niște de personale ar trebuie sale prezentați doctorului de familie sale poate citi să înțeleagă semnificația acelor cifre nu va jucați cu sănătatea mergi cel mai bine la un specialist care se ocupa cu asa ceva și acolo veți primi răspunsul Adevărat.