| Raducons a întrebat:

Bună ziua
Psihoterapia cat costa si cum se procedeaza ca sa faci asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Mazzenine a răspuns:

Hmm, spunand psihoterapia te referi la mersul la psiholog? Daca este vorba de mersul la psiholog, depinde ede oras, de oameni si de cat vrei tu sa faci consultatie. La mine in oras 1 ora costa 50 de lei, iar o terapie intreaga este 1 milion pentru doua ore.

| Raducons explică (pentru Mazzenine):

Multumesc,la asta ma refeream.

| Aihao19 a răspuns:

Faci o programare la un psiholog din oras apoi te duci in ziua respectiva si faci sedinta, costa cam 100 de lei o singura sedinta si iti trebuie normal mai multe sedinte, depinde de gravitatea problemei.Sanatate!