| razvansteel a întrebat:

Buna ziua sar si eu in ajutorul vostru cu o problema...din luna aprilie a trebuit sa port ochelarii 1 an de zile eh in tot acest timp din aprilie pana in septembrie ochelarii i-am purtat numai pe nas si in tot acest timp m-am uitat numai peste ei cred ca mi-am fortat nervii ochiului chiar nu stiu ce sa zic. acum vad ca imi tremura foarte tare ochii si numai mi se inchid ploapele si imi da o senzatie ca si cum as avea fruntea `dezlipita e gura si ma ia foarte greu somnu findca ma dor ochii si nu mi se mai inchid ce as putea face? mi-am dat si cu picaturi da in zadar tot nu mi se mai inchid ploapele. as dori parerea unui oftalmolog daca se poate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu cred ca sunt oftalmologi pe acest site. Ai facut o greseala mare, ochelarii se pun pe nas, astfel incat sa privesti prin lentila, nu deasupra ei. Du-te la un consult oftalmologic.