| DAC a întrebat:

Buna ziua!
Se pare ca am o candida si medicul mi-a prescris gynofort si ceva pastilute. Problema este ca dupa ce le-am cumparat, mi-a venit menstruatia. Este ok totusi sa administrez crema acum sau sa astept sa treaca menstruatia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dupa ce ti se termină.Dai degeaba acum.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Începi tratamentul doar DUPĂ terminarea menstrei!

Toate cele bune!

| Holy2010 a răspuns:

Astepti sa treaca