| velocyous a întrebat:

Bună ziua/seara! Am 14 ani, si am nevoie de ajutor. (presupun că este secțiunea corectă pentru întrebările de genul.)

Când îmi decalotez penisul în erecție, simt un disconfort, de parcă mai are puțin si explodează. De asemenea, când îi ating "capul", simt un disconfort, si din reflex, îmi retrag mâna imediat. (ca atunci când pui mâna pe o sobă fierbinte)

Penisul în erecție se decalotează cam greu, să fiu sincer, dar cu timpul presupun că se va decalota normal.

Care ar putea fi problema, ar trebuie să vizitez un medic?
Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Anonimuserr a răspuns:

E normal să se decaloteze greoi în erecție doar nu este în stare felasc.
Este normal ca transmițătorii nervilor respectivi pe baza penisului să fie foarte activi când este în erecție.
Acum depinde ep tine ce disconfort ai durere sau pur și simplu așa un mic disconfort.
Poți ca să te liniștești să întrebi un medic urolog.