| YoungBoys98 a întrebat:

Buna ziua si sarbatori fericite. Acum cateva zile cred,ca am racit. Intro seara am facut febra maricica,frisoane nu am luat nimic si mi-a trecut febra. A doua zi, la fel febra am luat o pastila si mi-a trecut. Acum tusesc uneori, imi curge foarte putin nasul dar in rest ma simt bine, mananc foarte bine, sunt vioi. Intrebarea mea este. Ma pot duce la fotbal asa sau fac mai mult rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca nu mai ai febra te poti duce, miscarea ajuta.

| Lostlyric a răspuns:

Daca ai in continuare febra, ar fi indicat sa te odihnesti bine. Daca nu mai ai febra, poti sa mergi, ba chiar iti va face bine miscarea.