| Art3mis a întrebat:

Buna ziua TPU. Am o mare problema. Recent, la mine la scoala a fost o epidemie de paduchi si din pacate ieri seara am descoperit ca am luat si eu. Am folosit un sampon tip spray de la Paranix. Parul meu a ramas extrem de unsuros. Am incercat sa ma spal cu sampon normal dar nu a avut efect. Va rog frumos, daca stiti ce pot face v-as fi recunoscatoare, maine am un eveniment si nu pot sa merg asa.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Te poti spala cu sapun lichid.

| Krax256 a răspuns:

Incearca sa te speli cu sapun deoarece are alti agenti care ajuta la curatarea produselor mai unsuroase.