| Yaa91 a întrebat:

Buna ziua tuturor, am facut mai repede analizele medicale, pentru revizuire la pensia de boala.Stie cineva cât timp sunt valabile sau trebuie sa refac altele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te duci acolo si intrebi sau la casa de pensii, nu pe TPU, deoarece nu știm.

| Yaa91 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am fost si am întrebat Cristi azi dimineață, si mi-a spus că sunt valabile.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Yaa91):

Bravo super.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai? Esti fată?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt valabile un termen limitat. Nu există o limită precisă oficială.
La o săptămână vor fi acceptate, la o lună nu.