| FataSinguratica a întrebat:

Bună ziua tuturor! Am nevoie disperată de un raspuns.
Este vorba despre o sangerare asemanatoare celei din timpul menstruatiei dar nu este chiar asa normala.
Eu am avut contact sexual in urma cu 2 saptamani si aseara am avut dinou contact sexual. In timpul actului sexuala am inceput sa sangerez destul de mult. Am merg la toaleta si dupa urinare tot aveam sange. De dimineata pana la aceasta ora nu am mai avut nicio sangerare in schimb am avut acea secreţie albă. Menstruatia trebuia normal sa imi vina in aceste zile dar nu am avut nicio durere de burta....nimic. De obicei aveam dureri puternice dar acum nu am avut nicio durere...
Sunt disperata
Va rog ajutaţi-mă

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| katy a răspuns:

E posibil sa ai o dereglare hormonala