| CuTup3u a întrebat:

Buna ziua!

Vreau si eu sa imi cumpar o titara electronica, exista tigara electronica fara nicotina, imi place sa fumez dar nu vreau sa nu ma mai pot lasa dupa din cauza acelei substante, si imi ziceti si mie de unde sa iau cea mai ieftina tigara electronica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Poti sa cumperi de la farmacii
O zi buna

Răspuns utilizator avertizat
| Scorpiel a răspuns:

Poti sa iti cumperi linistit, tigara electronica e una iar lichidul care il cumperi poate sa contina sau nu nicotina asta e decizia ta. Sper sa iti fi fost de ajutor
PS. Daca esti din Bucuresti cauta magazinele Vapers ca acolo poti testa lichidul si aroma inainte sa cumperi.