| Mihai1000 a întrebat:

Bunaaa, am si eu nevoie de ajutor va rog mult! Am 13 ani si am la înaltime 1.50, stiu este foarte putin pentru varsta mea! Va rog spuneti-mi cum sa cresc mai repede va rog!(nu vreau răspunsuri de genu,, alimentatie sanatoasa si sport" ca asta stiu si eu)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Savu4iosif a răspuns:

Trebuie sa lasi ca totul sa se dezvolte la timpul lui, depinde de la om la om plus ca depinde si de ADN.