| Choasmakerangel a întrebat:

Bunaseara,ati putea sa-mi spuneti niste antidepresive care se dau fara reteta, nu conteaza daca is naturiste sau nu.Am auzit ca prozacul e bun dar nu se da fara reteta sub nici o forma.Nu ma intrebati ce fac cu ele doar raspundeti daca stiti

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| ALGator a răspuns:

Antidepresive naturiste sau fără rețetă din păcate nu există.
Ca să iei așa ceva trebuie să fii asistat se medic.
Deși, fără glumă, mișcare, alergare zilnică, mers zilnic pe jos pot fi antidepresive naturiste.
Sănătate!

Răspuns utilizator avertizat