| Ana08736 a întrebat:

Bunica mea se află în America. Am vorbit cu Bunicul și mi-a spus că a leșinat. Am aflat că a avut un atac cardio vascular și acum e la spital. Bunicul nu are voie să o viziteze din cauza covid-ului. Am aflat că i s-a afectat creierul. E grav și mama plânge și se roagă în fiecare zi. Vorbesc cu Bunicul de 2 ori pe zi și mă anunță dacă are noutăți. Nu știu ce să fac. O iubesc pe bunica. Și nu pot dormi noaptea, plâng fără oprire. Va rog sa mă ajute cineva...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau ca treci prin asa necaz, dar ajutor nu poti primii de la noi, fiindca nu avem cum sa ti-l oferim.
Roaga-te bunului Dumnzeu, pentru sanatatea bunicilor fiinda este unicul, care ii poate salva.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă este încă în viață și la spital, ea își poate reveni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi pare rău că treci prin așa ceva.
Îmi doresc să fie bine și bunica ta să nu fie afectată atât de grav și să supraviețuiască.
Dumnezeu să vă ajute la toată familia, în special bunicii tale!