| anonim_4396 a întrebat:

Buns TPU! Am 14 ani (sunt virgina) si menstruatia imi vine de 3 ani, oricum, luna trecuta si luna asta mi-a venit dar sub o forma ciudata, vine cu o culoare maronie cand mie imi venea de obicei ori vişinie ori rosie cum e normal, cu foarte multe cheaguri si imi vine foarte putin fata de cum imi venea înainte, oare e de la pubertate? Sunt 100% sigură ca e menstruatie pentru ca am avut simptomele uneia normale. E normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dulcikata17 a răspuns:

E normal stai liniștită! Intreaba-ti mai bine mama