| mariela2111 a întrebat:

Ca, cat costa o consultatie la un medic ginecolog, in cluj? si ce medici ginecologi buni imi recomandati de aici? multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dana28 a răspuns:

Depinde de clinica, eu sunt din cluj, iti recomand Medstar ( manastur, str mehedinti), pentru un test pap am platit 50 ron, consultatia ar trebui sa fie mai putin.cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In bucuresti de la 70 roni pana la 15o roni, cred ca si in Cluj depinde unde vrei sa mergi, la clinicile de lux este scump, la puls 70-100 de roni.