| ArrianaM a întrebat:

Cam cat costa un aparat dentar fix?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Poate depăşi 100 de RON.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| psica a răspuns:

Pretul este 1.500 lei (15 milioane) bucata

| gabytzu707 a răspuns:

Eu l-am luatpe al meu cu 100 ron

| ArrianaM explică (pentru gabytzu707):

Fix sau mobil?

| gabytzu707 a răspuns (pentru ArrianaM):

Scuze am dat 2 miliane; am apasat din greseala pe 0

| ralukuu a răspuns:

Din cate stiu de la prietena mea...100 de lei.

| P1etonu a răspuns:

De la 1200 lei pana la 3200 lei. Eu am avut si am dat pe el 1500lei.

| ArrianaM explică (pentru P1etonu):

Asa mult?

| Crisstinayy12 a răspuns (pentru ArrianaM):

Eu am dat 3800 de lei

| P1etonu a răspuns:

Fratilor totul depinde de :
-pe cati dinti iti pune aparatul
-daca vrei si sus si jos
-daca iti pui aparat la cabinet particular(recomand) sau nu
Asa ca nu ai de unde sa stii exact. Eu am avut pe 4 dinti si am dat 15 mil. O colega are si sus si jos pe toti dintii si a dat 32 de mil, iar alta prietena are la fel si sus si jos si a dat 34... deci nu poti sa aproximezi exact

| ChaseZ a răspuns:

6000 am dat eu

| Gabi1701 a răspuns:

Aparat dentar fix costa in jur de 20 de milioane