| lolium a întrebat:

Cam cate kilograme e normal sa slabesti intr-o saptamana sau 2?

aud unele persoane cum imi spun ca fac aerobic de o luna si au slabit deja 3 kilograme iar pe mine nu mai stau blugii de la saptamana la saptamana. ori ma ingras, ori slabesc repede. oare e vreo problema de sanatate sau e normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
1-2 kilograme e normal.
Te pup!

| Lamborghiniasx a răspuns:

Este totusi o problema minora de sa sanatate si ar trebui sa te consulti cu un medic.

| HU4L a răspuns:

Poi in 2 saptamani, 2kg daca, alergi mult si aerobic, ca sa zic asa foarte intens, persoanele care ti-au zis ca au slabit 3 kg intr-o luna, inseamna ca acele persoane au fost foarte lenese. Spor la slabit