| Anonimul151 a întrebat:

Cancerul de piele e grav? Adică e la fel de grav ca celelalte tipuri de cancer sau nu e atât de grav? Se tratează ușor sau nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In stadiu tardiv e foarte grav! Dar se tratează, important e sa îl depistezi la timp.

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E la fel ca celelalte. Se tratează.

| Anonimul151 explică (pentru sadrian46):

Unele tipuri de cancer se pot trata, însă nu ușor. Iar unele tipuri nu se pot vindeca deloc.

| doctorandus a răspuns:

Depinde, ar trebui sa stii ca sunt mai multe feluri de cancer de piele.

| Dismally a răspuns:

E mai rau decat celelalte. Nu se poate trata usor.

| ReddY25 a răspuns:

Se poate trata

| haileewatson a răspuns:

Sunt multe tipuri de cancer de piele. Poti gasi pe net procente

| MorcovMajestic a răspuns:

E aproape singurul cancer care se vindeca