| laSoledad a întrebat:

Cand a fost un moment, o intamplare care v-a epuizat psihic? Cand ati simtit ca sunteti pe punctul sa cedati psihic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cand aveam febra...
Asta a fost un moment la intamplare luat din mintea mea, da pot sa il zic si pe al doilea desi poate nu era necesar decat unul: serile cand ai mei se certau in cele mai urate moduri de fata cu mine... mic copil fiind, m-au marcat la acea varsta. Dar sunt recunoscator pentru asta, oarecum.

(Sa nu scazi puncte ca am spus doua momente big grin )

| laSoledad explică (pentru DoarBogdan):

Te-nteleg. Te-a trezit la realitate. Keep up the good work!

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

O pățesc de fiecare dată când citesc/aud conversațiile dintre doi misogini care urăsc femeile, două feministe care urăsc tot ce ține de bărbați, etc. Așa poți să mă enervezi la maxim.
Așa i-aș scutura, dar firar el să fie de respect!

| lilith16 a răspuns:

Au fost multe cand am si cedat si a iesit urat (mi-am făcut rau si nu am asta in obişnuinţă) dar ultimul a fost acum cateva luni si ma recuperez dupa întâmplarea ce a adus la cedare (e vorba de mai multe mutări, sa te obişnuieşti cu mediu nou etc)