| anonim_4396 a întrebat:

Cand e mai bine sa faci sport, dimineata, dupa amiaza sau seara? Si e mai bine sa faci sport pe stomacul gol sau dupa ce mananci?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| saulpovestitorul a răspuns:

Sportul face bine toată ziua.Cel mai bine pe stomacul gol. Ceva acolo sa îți dea energie.

4 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Sa faci sport cand si cum iti e tie mai comod, restul aspectelor nu-s relevante decat daca tintesti sa ajungi profesionist la sportul ala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sport trebuie sa faci numai la indicatia medicului daca te referi la exercitii in sali de forță, daca te referi la mersul pe jos, poti face zilnic acest sport. Ce varsta ai? Esti fată? Sau băiat?

| TheWznd a răspuns (pentru anonim_4396):

Sportul se face doar la indicația medicului?

Wtf did I just read?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand ai timp si cand ti-e cel mai usor sa te tii. Eu as zice ca mai bine dupa ce mananci ca sa ai energie. Dar daca nu ai timp sa mananci sau nu faci ceva prea greu, mai bine mergi oricum. Nu te complica, orice fel de sport e mai bine decat nimic.