| queneen a întrebat:

Cand m-am trezit dimineata am avut o durere in spatele capului si ma durea asa cand respiram insa acum nu mai am problema asta insa imi simt ciudat capul, nu este o durere. Nu stiu cum sa explic senzatia dar e ca si cum mi-ar amorti sau ceva de genu.
Faza e ca eu beau si foarte multa cola si pepsi si desi mama mi-a spus sa o las mai incet cu ele fiindca imi afecteaza si somnul nu prea pot sa le las/
Niste sfaturi va rog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"durere in spatele capului... niste sfaturi va rog?"

pare o treabă serioasă, fă-ți neapătat un rmn

| queneen explică (pentru sierra1):

Eu port si ochelari si am -2 la dreptul si -0.25 la stangul si faza e ca mi se mai încordează muschiul de la ceafa si doctor a spus sa imi faca cineva masaje dar nu am pe cine si las durerile sa treaca de la sine