| мιcυтѕαααα a întrebat:

Cand ma aplec sau cand ma indoi, ma intseapa rinichiul stang. De la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| costis a răspuns:

Daca e rinichiul bea si tu niste ceaiuri ( galbenele, salvie). Poate fi si o inflamare a intestinelor.

3 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

Si eu am patit la fel si am aflat ca de fapt era o piatra care plecase din rinichi la plimbare. Du-te la un echo, ca sa afli exact ce e, ca nu e de joaca cu rinichii. Sanatate!

| devine a răspuns:

Nu cred ca te doare rinichiul. Cu siguranta ai facut vreo miscare gresita si s-a inflamat un nerv ceva. Da-te cu un antiinflamator pe zona aceea pentru orice eventualitate

| мιcυтѕαααα explică:

Foarte amuzant, poneiule Troien!