| anonim_4396 a întrebat:

Cand ma cantaresc ma urc pe cantar cu sau fara haine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
25 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Daca esti undeva in oras, la mall sau in public, este bine sa fii imbracata.

luciana
| luciana a răspuns:

Cantarirea se face pe nemancate, dupa ce ai avut scaun si ai facut dusul de dimineata si te poti cantari oricum, caci doar un chilotel si un sutien, nu pot sa cantareasca mai mult de ~250 gr. Lucien.

| Bacemi a răspuns:

Cel mai bine este doar in lenjerie intima.

| JeSa a răspuns:

Eu zic, că fără hainetongue,"nudă" te vei cântări, asta ca să obs.winking câte kg. ai cu "adevărat".
Sănătate!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mai bine te cantaresti fara hainewinking Pentru ca asa afli greutatea exactawinking

| costymaximus a răspuns:

Pe cit se poate, imbracata mai sumar.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Ca sa aflii greutatea exacta trebuie sa te urci dimineata pe stomacul gol, fara haine.

| Ea12345 a răspuns:

Daca vrei sa stii adevarul, fara haine.La medic se cantareste cu haine, de aceea iti mai scade ceva din greutatea finala... Cel mai bine si mai corect e fara.

| cristinela a răspuns:

Pai daca te cantaresti imbracata, scazi si tu aproximativ cat crezi ca are imbracamintea ta.

| octavianpas a răspuns:

Fara haine.

| adrianaadrianaadriana a răspuns:

Cantarirea se face de regula, dimineata.Cantareste-te in pijama sau intr-o tinuta usoara, de casa.Acestea nu au greutate mare(depinde de material). Te sfatuiesc sa te cantaresti aproximativ in aceeasi tinuta!

| CuppiDoon a răspuns:

Normal ar fi fara haine, pentru ca atunci cand te urci cu hainele ele mai cantaresc 1-2 kg. Deci mai bine fara ele! Bine inteles depinde ce cantar ai.

| mcrenma a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa te cantaresti fara haine.

| madutza_ubytzik a răspuns:

Te poti cantari si cu haine insa ai grija sa scazi aproximativ greutatea hainelor de pe tine! Dar pentru o cantarire cat mai corcta e bine sa te cantaresti dezbracata doar cu lenjeria intima pe tine! Acum depinde care ti-e de folos! Sper ca te-am ajutat! ByE BYE

| raul1istetzu a răspuns:

Fara haine numai atunci poti fi sigura o da si atunci iti indica cel mai precis dupa ce fai baie:d

| Fllly a răspuns:

M'ai indicat ar fi fara...happy.:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!

Pai, ca sa vezi greutatea exact, fara haine, cu lenjeria pe tine.

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe nemincate si goala puscabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu detoatelaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chilot si sutien

| SufletDeCopil a răspuns:

rolling on the floor Cu haine

| ankutza17 a răspuns:

Te urci fara haine.

| victor3078 a răspuns:

Te urci cu picioarele!

| bibicool:d a răspuns:

Pentru a te cantari cu exactitate trebuie sa nu ai niciun fel de haina pe tine.

| mariannm a răspuns:

Fara.