| codpenal2018 a întrebat:

Când o lovitură la tâmplă (stângă) este periculos, care sunt simptomele și când apar?, când trebuie să merg la medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

O lovitura la tampla este fatala, atunci cand te-a palit cineva si cazi mort jos!
Cum tu ai ajuns pe TPU sa ne intrebi, este clar ca tampla ta este perfect sanatoasa si normala, atata vreme cat ne scrii, deci, nu ai patit nimic!

4 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

Cand te doare capul inseamna ca este deja tarziu
Poti merge la medic imediat pentru a preveni o eventuala neplacere inoportuna

| Kiñg99 a răspuns:

Imediat ce ai posibilitate adreseazate la medic!

| Kiñg99 a răspuns:

Salut. Imediat ce ai posibilitate adreseazate la medic s-a te investigheze
!