| Ajay a întrebat:

Când stau intins daca pun mana pe coaste simt o diferență mare intre cele din dreapta și cele din stânga. Cele din dreapta sunt mai ridicate, mai ieșite. Oare din ce cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu avem de unde sa stim, mergi la doctor sa faci radiografie, si acolo vei afla din ce cauza

| johnnny123 a răspuns:

Stai nemiscat in fata ecranului. Ma conectez imediat la sistemul digital de radiologie pe care-l ai instalat pe computer si in cateva minute iti pun un diagnostic.