| ioana17bebe a întrebat:

Cand sunteti... fericiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| madonica a răspuns:

Eu si acum sunt fericita, cand sunt linistita, cand imi merge bine pe plan profesional sau personal, cand fetita mea este sanatoasa, cand parintii mei sunt bine, dar cel mai fericit moment este atunci cand echipa preferata de fotbal bate pe cea a sotului.

11 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cand toti din jurul meu sunt fericiti.Suntem fericiti toti si acum : fiul meu mai mic a terminat liceul, a luat premiul I, este sef de promotie cu media 9, 86, i-a aparut primul volum de versuri...

| gabimaris a răspuns:

Cand este armonie in jurul meu!

| MisterKat a răspuns:

Eu sunt ceva mai materialist, atunci cand vine vorba de fericire. deci eu sunt fericit atunci cand mananc dulciuri si ascult muzica faina happy

| gabitza05 a răspuns:

Eu sunt fericita atunci cand familia mea e fericita, cand e frumos afara, cand ascult muzica preferata.

| tukhey23 a răspuns:

Cand ploua afara laughing

| gege a răspuns:

Pai...cand ma simt iubita...pentru ca in rest imi merge bine mereu, cu scoala mereu m-am descurcat, cu familia ma inteleg, normal ca sunt momente si momente!

| alexootza a răspuns:

Eu sunt fericita cand sunt cu iubitul meu! Atunci uit de toate grijile... pur si simplu ma simt minunat, nu ma mai intereseaza de absolut nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Când există înțelegere este și multă fericire.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ii fac pe cei de langa mine fericiti, fericirea lor se transforama in fericirea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, cand ma rog lui Dumnezeu, cand ma rog Lui, cand vorbesc despre el, cand pot sa le vorbesc altora despre El, fara teama de a fi criticata(caci in ziua de astazi esti considerat anormal, deplasat daca vorbesti despre Dumnezeu, daca inveti pe altii de bine, daca urasti blestemele, dracuielile, daca faci bine etc.), cand pot sa ajut, cand in jurul meu exista armonie, liniste, intelegere, afectiune.Si mai fericita as fi cand va fi mai mult bine in lumea asta.

| iubitica a răspuns:

Sunt fericita cand sunt impreuna cu iubitul meu si cand ne facem planuri pentru un viitor impreuna! ne dorim foarte mult sa fim impreuna si asta se va intampla de anul viitor! te pup