| Girly97 a întrebat:

Cand te duci la ginecolog trebuie obligatoriu sa iti dai jos lenjeria intima?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Atim a răspuns:

Da, dai jos tot de la talie in jos si te sui pe scaunul de consultatie ca medicul sa se poata uita si recolta probe daca e cazul. E incomod prima data dar cu timpul te obișnuiești, de doctor nu are de ce sa iti fie rusine. Ce ai tu nu e cu nimic deosebit de ce aveau celelalte sute de persoane pe care le-a mai consultat. Stai linistita. Ajuta daca mergi la o doctorita, te simti mai puțin stresată stiind ca sunteti amândouă femei.

| TheGentleman a răspuns (pentru Atim):

Cei mai buni ginecologi sunt bărbațiiwinking Asta pentru că sunt imparțiali, obiectivi.

Sincer, mi-ar plăcea ca urologul meu să fie... femeie rolling on the floor

32 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu ma, te consulta prin chiloti

| Simpatic a răspuns:

Fii isteata du-te fara lenjeriewinking
Normal ca trebuie sa dai totul jos, altfel cum se poate face consultul cu raze X?

| Catrice a răspuns (pentru Simpatic):

Nu știi tu, dar am aflat eu că ginecologii au lentile cu infraroșu.

| HadesSs a răspuns (pentru Catrice):

Depinde pe ce site te-ai uitatlaughing sa nu fie fake doctorlaughing

| Catrice a răspuns (pentru HadesSs):

Știu din surse sigure, unul din ei mi-a zis. Le folosește și când merge pe strada ca sa vadă ce are fiecare în pantaloni laughing ca numai alea ușoare se dezbracă în fata unui necunoscut și asa fac ei consultațiile rolling on the floor

| HadesSs a răspuns (pentru Catrice):

Daca stiam nu ma mai dezbracam in fata domnisoarei asistent de la urolog laughing acum sunt un barbat usor oare? laughing

| Catrice a răspuns (pentru HadesSs):

Atât de ușor încât te ia vântul.

| HadesSs a răspuns (pentru Catrice):

Atunci sa imi pun niste pietre in buzunare laughing

| Catrice a răspuns (pentru HadesSs):

Ia niște cărămizi de pe clădiri ca am auzit ca mai vin furtuni și sa nu ajungi prin Africa cumva laughing

| HadesSs a răspuns (pentru Catrice):

Da e rau in Africa? Ca as manca niste banane si m-as plimba cu niste elefantilaughing

| Catrice a răspuns (pentru HadesSs):

E bine. Dacă nu mori de vreo boala, mori de foame.
Pentru elefanți, alege India. Acolo mai găsești niște bogați de la care sa furilaughing

| HadesSs a răspuns (pentru Catrice):

Pfff, alta alternativa nu am? laughing

| Catrice a răspuns (pentru HadesSs):

China, Coreea de Nord, Madagascar, Qatar... sau Chile, Paraguay, Uruguay.

| HadesSs a răspuns (pentru Catrice):

Iibiza, Maldive, Republica Dominica, nu merge?

| Catrice a răspuns (pentru HadesSs):

Nu merge rolling on the floor
Sau ajungi mai aproape prin Sicilia.

| HadesSs a răspuns (pentru Catrice):

Ceva cu fete in bikinei sa fie altfel imi bag picioarele laughing

| Catrice a răspuns (pentru HadesSs):

Turcia, Rusia... sau prin Thailanda dacă ai noroc sa nimerești vreuna care e cu adevărat fata laughing)

| HadesSs a răspuns (pentru Catrice):

Pfff mi-ai creeat o imagine naspa laughing

| Catrice a răspuns (pentru HadesSs):

N-ai cumva și tu fetișuri cu japoneze? laughing
Sau vrei la australieni printre canguri?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poate să vadă ce ai prin chiloți.

| OldSoul a răspuns:

Doar daca vrei sa fii consultata.

| Plato a răspuns:

Nu, normal ca nu e nevoie.
Auzi, cand mergi la dermatologie sa nu uiti costumul antiradiatii.

Sper ca ai glumit. Cum Doamne iarta-ma sa te consulte daca nu vede? Sa se ia dupa cusatura chilotilor?

| Axys a răspuns:

DA, asa trebuie

| Dalmore a răspuns:

Nu, o sa te consulte cu ochii mintii.

| Bogdan70001 a răspuns:

Nu,la fel de bine poti nici panatalonii sa nu ii dai jos ca tot acelasi lucru faci

| GouDidodino a răspuns:

Depinde in ce problema, pentru monitorizarea unei sarcini nu întotdeauna te dezbracă, dar daca ai alte probleme probabil ca e singura variantă

| Mogiojojo a răspuns:

Sper ca nu... sad

| 90210 a răspuns:

Da

| andiceasu95 a răspuns:

Din cate stiu cand te duci la ginecolog iti va da o camasa pe care o iei si iti dai chilotii jos si gata

| Lorennn a răspuns:

Atunci de ce te-ai mai duce daca nu o dai? Crezi ca se uita ginecologul prin chiloti tai sa vada ce ai? Normal ca trebuie sa ti-o dat si mai are si un situnator de picioare unde te cracesti bine de tot sa vada ce ai in vagin plus ca iti mai baga si o injectie care iti ajunge pana in rinichi laughing daca nu vrea sa-ti dai lenjeria jos inseamna ca ai gresit salonul draga mea laughing

| MariaDima3000 a răspuns:

Da!