| XatomisX a întrebat:

Cand te pieptan e normal sa cada fire de par? nu multe da 5 6 tot cad pentru ca e incurcat si trag de el deci e normal nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns:

E normal sa cada intre 50-100/zi.Deci da, e normal. Oricum se regenereaza( cresc constant fire noi)

| AndyAndrey35 a răspuns:

Vrei sa insinuezi ca daca te piepteni si iti cade 2, 3 fire e grav? Pai si mie imi cade si am par bun, esti roker cumva? ia id meu ca poate semanam puppy dog eyes pustea_a@yahoo.com

| vulpelucretiu a răspuns:

Daca esti fata pote, daca esti baiet nu prea!

| XatomisX explică (pentru vulpelucretiu):

Wtf ce legatura are sexul straight face am parul mare si is baiat e normal lol