| Radandam a întrebat:

Cand trag pielea de la penis,cand ajunge sa fie trasa de tot, imi sta mai umflata, gen se aduna mai multa piele acolo dar problema este ca se retrage singura inapoi fara sa trag eu...Ma gandeam la sex cum fac daca pielea se trage inapoi pe cap? Imi explicati si mie? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Mergi la urolog!

| RandomPie113 a răspuns:

Tu ai piele pe penis?

| Radandam explică (pentru RandomPie113):

Pe cap, tragi preputul si nu ramane tras, vine la loc, daca ai chef de misto poti sa nu raspunzi.