| 123iNa a întrebat:

Care absorbante sunt cele mai bune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Minnie_Kitty_1999 a răspuns:

Always clar. Daca vrei mai multa protectie incearca Always Maxi dar daca ai un flux mai scazut ramai pe Always Ultra.
Funda?

4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Always sunt cele mai de căcat absorbante. Sunt groase si nu-mi plac.
Eu folosesc bella for teens.

| Minnie_Kitty_1999 a răspuns:

Cu placere

| Lavinutza12 a răspuns:

Always :-)