| Etro a întrebat:

Care ar fi cel mai bun aparat dentar dar și accesibil la preț? Și în rate de cate luni se poate plăti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Speranta12 a răspuns:

Nu recomand cel metalic, e cel mai rau.

| Etro explică (pentru Speranta12):

Dar unul ceramic?

| Speranta12 a răspuns (pentru Etro):

E mai bun. Trebuie sa te duci la un dentist bun ca sa-ti recomande ceva bun personalizat pe dintii tai.

| Michaeel a răspuns:

Sunt 6 feluri de apart dentar,Cel din ceramica, cel transparent, cel lingual, cel mobil, cel de tip gutiera si desigur cel matalic.In fine, la ortodontul la care am mers eu, cel metalic a fost cel mai bun ca pret si pe ala mi l-am pus.Eu am dat toti bani de odata, nu in rate, si nu iti pot raspundewinking