| anonim_4396 a întrebat:

Care credeți ca e cel mai bun ceai pentru liniște?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Scapă de prostia asta cu pariurile, intelege ca dai banii aiurea si nu cîstigi nimic, degeaba bei ceaiuri si antidepresive cand tu i ti faci nervi din cauza jocurilor de noroc, astea sunt facute sa pierzi, ceaiul de tei este foarte bun daca il bei seara înainte de culcare.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ceaiul de tei si de musetel.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Crezi ca cele doua sunt mai "bune", adică au mai multa beneficii decât ceaiul de sunătoare? Mam stresat rău cu pariurile și am dureri în zona pieptului. Buba e ca nu pot lua ceai împreună cu antidepresive.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Interferează ceaiurile cu antidepresivele, anxiolitice-le.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Scapă de prostia asta cu pariurile, intelege ca dai banii aiurea si nu cîstigi nimic, degeaba bei ceaiuri si antidepresive cand tu i ti faci nervi din cauza jocurilor de noroc, astea sunt facute sa pierzi, ceaiul de tei este foarte bun daca il bei seara înainte de culcare.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru funda

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Npc.