| AvalohAlyn a întrebat:

Care dintre cele doua este mai bun și de ce? Care e diferența între ele în afara de preț?

https://m.emag.ro/......DT4VRFBBM/

https://www.mediashoptv.ro/produs/vibro-shaper/569/5

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Nicio problema. Diferenta este ca aparatul din primul link ar imbunatati mai mult sanatatea, dar este bun si pentru recuperarea dupa antrenament datorita functiilor sale, iar al doilea, promite mai mult un corp fit. Pretul este determinat de functiile detinute, de materialele din care aparatul a fost confectionat, practic de complexitatea acestuia. Consumul de energie celui de-al doilea aparat s-ar putea sa fie mai redus din moment ce este mai scump.