| anonim_4396 a întrebat:

Care e aportul caloric minim pentru o femeie? (zilnic)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Tasteaza pe Google csid.ro si gasesti amanunte despre masa ponderala si aportul caloric in functie de aceasta. Mira

| sabina a răspuns:

| white_2190 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti... uite ai aici ceva legat de aportul caloric pentru o femeie zilnic.http://www.slabire.info.ro/articole_detalii.php?id=44&pag=1&par=0 sper sa iti fie de ajutor.succes