| marcel a întrebat:

Care e cea mai buna dieta de slabit sanatos pentru un barbat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Sport - sex - fara dulciuri, bautura, grasimi, paste
ordinea o alegi tu

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Paiiiiii ar trebui cam asa:fara paine, fara dulciuri, fara sucuri gazoase, fara alcool, fara grasime, fara paine, fara fast food si cam atat, dar ai voie sport cat de mult se poate, apa plata cat mai multa(cand ti se face foame ia o sticla de 2 l langa tine), fructe si legume multe(fierte sau crude), si restul mai adaugi tu, cam ce ar mai putea fii de adaugat.Succes!

| Onutzu a răspuns:

Iti cumpei un caine si il pui sa te alerge. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sportul

| tanytza a răspuns:

Buna, mai intai de toate sa stii ca poti slabi sanatos, dar nu trebuie sa te astepti ca sa se intmple asta in cateva zile.Sant tot felul de retete, dar eu am incercat cu supa de varza(si legume) cu sport, si sa stii ca a dat rezultate, 5kg in 1 saptamana. Dar am tinut k la carte si nu am mai mancat nimic dupa ora 18.00.Plimbare prin parc la greu si nu dupa masa cu telecomanda in mana. Daca nu stii reteta cu supa de varza, ai putea sa incerci, daca vrei iti dau mai multe detalii. Dar in mare, fara paine, zahar, dulciuri, paste, fast food, alcool, bauturi carbogazoase... Apa la greu, legume si fructe(fara cartofi, banane doar intr-o singura zi)si lapte sau iaurt degresat in fiecare zi. Pot sa-ti dau reteta de supa etc.Mult succes!