| anonim_4396 a întrebat:

Care e mancarea cea mai nesanatoasa care va place? Consumati des sau rar? Cu ce incercati sa o inlocuiti(alternativa mai sanatoasa)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Pizza dar nu mananc prea des.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

cartofi prăjiți. dar nu renunț la ei laughing

| AnonimaOk a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing asteptam raspunsul asta

| Kyubii a răspuns:

Fastfood, dar mănânc cel mult o dată pe lună!