| alex921 a întrebat:

Care este cea mai buna agentie pentru a face o asigurare de calatorie? Una ca sa respecte contractul si sa faca plata atunci cand este nevoie nu sa dau de la mine din buzunar.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Asigurare medicala calatorie - Allianz-Tiriac (50.000 euro), Generali (50.000 euro)sau Astra (25.000 euro), au cele mai mari despagubiri.

| alex921 explică (pentru neluL):

Da,dar sa se si tina de cuvant, nu sa tergiverseze lucrurile si sa imi platesc singur ce am nevoie.

| neluL a răspuns (pentru alex921):

Ti-am recomandat doar platitorii la care nu sunt probleme ca in rest, firme de asigurari sunt destule. Allianz-Tiriac plateste.