| DjTominka a întrebat:

Care este cea mai buna crema sau supozitoare (care sa se gaseasca in Romania) pentru hemoroizi ca sa dispara complet sau macar sa ii reduca? Mananc fibre, beau apa, nu am constipatie si fac si sport, deci nu acestea sunt cauzele, as vrea o crema sau supozitoare daca stiti

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Reparon. Partea proasta este ca este din Hungaria. Face minuni. La mine dupa 4-5 folosiri, la sotia mea abia dupa 2-3 tuburi dar am scapat amandoi. Stiu! O sa zici ca nu-i din Romania cum ai zis tu dar este remediul pentru care pot garanta.

| Catrice a răspuns:

Depinde al câtelea ești pe lista. Dacă nu esti printre primii 10, cam nu.

| Paul06 a răspuns:

Am văzut o crema de galbenele arnica și mărul lupului și lumea spunea că este buna.