| 2Bad a întrebat:

Care este cea mai buna guma de mestecat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Adina77 a răspuns:

Nici una.
Insa mie-mi place aia Red, cu scortisoara.

| AlinaaAli a răspuns:

Normal,nu ar fi buna niciuna,toate dauneaza, este ceva la Orbit cu calciu, care cica nu ii strica!
mie sincer imi place Five!tongue

| loredanalorena a răspuns:

Guma nu e buna dar daca ar fi sa aleg as alege Orbit.
Funda?

| JiHyun a răspuns:

Niciuna.Toate iti strica dintii.

| xDexy1 a răspuns:

Five e cea mai buna da si cea mai scumpa big grin

| DeeaDeeyu a răspuns:

Five pulse. love struck