| kisu a întrebat:

Care este cea mai buna metoda de a determina parazitii intestinali?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Usturoi mult, hrean ras...

| dichi a răspuns:

Poti preventiv sa urmezi un tratament cu ceai impotriva parazitilor intesinatli. Poti cumpara un astfel de produs la pretul de 30 de lei de la adresa: http://www.tratament-naturist.com.ro/Paraziti-Intestinali-Ceai-Naturist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Analize medicale sunt imbatabile...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i determini la ce? sa se lase de fumatrolling on the floor mergi pe strada si scoti fum ca o soba? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa scapi de ei, mananci usturoi.mult.mujdei sau asa cum e el.de doua trei ori pe saptamana cel putin.si lasi dulciurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20CM records le ceri un autograf asculti mel lor RESPECT parazitilaughing)))lolZce raspunslaughing

| ioanab_2363 a răspuns:

Examen de scaun!