| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai buna modalitate de stimulare a fertilitatii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| yasminna a răspuns:

Pentru stimularea fertilitatii este nevoie de liniste, odihna, niste papita buna dar asa echilibrat si ai nevoie de persoana iubita.La baieti cica si telina este ffffff buna.La fete ciocolata.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Calcularea mperioadei propice, lipsa stresului, relaxare, mancare echilibrata, care face placere, atmosfera si anturaj placut, partener pe masura.