Întrebare recomandată | mydarkestdays a întrebat:

Care este cea mai periculoasa si cea mai putin periculoasa dintre: tigara normala, tigara electronica si narghilea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Probabil ca tigareta e cumva la egalitate cu narghileaua, iar tigara electronica e cea mai putin nociva. Oricum, toate sunt periculoase pentru sanatate. http://www.i-medic.ro/......sevrajului

| mona a răspuns:

Tigara electronica e mai putin periculoasa si cea mai periculoasa e tigara normala

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Sincer? am analizat si sunt Toate.

| NemNUZ a răspuns:

Ce mai intrebare, parca intrebi : ce omoara mai repede cutitul, pistolul sau parul, stai calm/a toata isi pastreaza statutul de ucigasi

Răspuns utilizator avertizat
| kitten95 a răspuns:

Cea mai periculoasa: tigara electronica. degeaba spun astia ca te ajuta sa te lasi, dar nu e adevarat. substanta ce o pui in tigara e lichida, deci iti dai seama din cate substante chimice daunatoare este facuta si prin ce procese a trecut.
cea mai putin periculoasa: narghila. e abur cu aroma, deci...

| charlieeeeee a răspuns:

Cea electronica este cea mai putin periculoasa. iar narghileaua cea mai periculoasa

| Daniel2211 a răspuns:

Eu am avut o verisoara si a murit de la narghilea si tigara electronica e mai putin periculoasa.

| MeowGirl a răspuns:

Dupa parerea mea asa am auzit tigara electronica este cea mai periculoasa happy