| InoTkd95 a întrebat:

Care este cel mai indicat mod de epilare in zona intima?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ceară caldă de unică folosință!
Pa, pa.

Apache
| Apache a răspuns:

-se ia ceara de la lumanare
-se pune pa hartie
-se ataseaza in zona pizdinala
-se trage de hartie
-se cheama salvarea...

| SteauaNordului a răspuns:

Buna.
ceara de la salon si asistenta unui expert din salon

| Mx3 a răspuns:

Ceara - daca vrei sa scapi de par pentru mult timp. lama - daca vrei sa fie la loc in 3 zile si exista sansa sa te si infectezi.

| bangau91 a răspuns:

Crema epilatorie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceara!
devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bangau91 are dreptate