| AlinElle89 a întrebat:

Care este dieta care v-a ajutat cel mai mult sa slabiti? Cate kg a-ti slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Dieta mea : Doar 3-4 felii de paine pe zi. Masa de dimineata, masa de pranz si seara un iaurt. Intre mese cate un iaurt. Odihna. Fara sucuri si chipsuri, snackuri, dulciuri, orice prostie de genul. Alimente preponderent fierte si nu prajite. Legume si fructe multe. Mult pui fiert si peste. Sport e normal ca ajuta si el. E important sa mananci diversificat. Am slabit de la 85 de kilograme la 70.

| danutza_2917 a răspuns:

Citeste articolul http://aloeveraforever.ro/

| Ciresikaaa a răspuns:

Mananci des si putinwinking eu am slabit 6 kg!

| Gandacelu a răspuns:

Http://www.infoslabire.ro/......grasi.html

am 12 ani si tin de o luna dieta si fara aproape deloc sport am slabit 6 kg...mai am doua luni de tinut dar trebuie vointa... oricum sper ca te-am ajutat:*

| eficientweb a răspuns:

Eu am incercat mai multe diete dar unele nu mi se potriveau iar altele nu puteam sa le urmez pentru ca muream de foame; In cele din urma am dat peste Slim&Fit.
Cu slim&Fit, daca ai probleme cu foamea si nu poti tine prea mult o cura de slabire, problema ta e rezolvata
Despre acest supliment aici: http://pentru-slabit.blogspot.com/2010/09/slim.html

| virusake a răspuns:

Fitness. happy
Cand faceam, stiu ca am dat jos intr-o perioada scurta, in jur de 5 kg (in conditiile in care eram cu 10 kg sub inaltime). big grin Deci, e ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am slabit 10 kg, de la 63 la 53 ( in tot atatea saptamani, adica 10) renuntand la masa de seara.
Adica nu ca nu am mai mancat dupa ora 6 seara ci ca dupa masa de prinz nu mai mancam decat cel mult iaurt ( cam un pahar )cu o singura felie de paine.